Transpersonālās psiholoģijas dienas 2023

Transpersonālās psiholoģijas dienas jau klāt!

Šogad Transpersonālās psiholoģijas dienas tiks atklātas 23. martā ar 3 dienu garu, aizraujošu, izzinošu un transformējošu semināru “Psiho-neiro-imunoloģija”, kuru vadīs mūsu institūta pasniedzējs, pedagogs, konsultants-psihologs JURE YORAM BIECHONSKI (Igaunija) un turpināsies līdz 6. aprīlim dažādās vietās visā Latvijā!

Transpersonālās psiholoģijas dienas organizē PTPII “TRANSPERSONĀLĀS IZGLĪTĪBAS INSTITŪTS” sadarbībā ar biedrību “Latvijas Transpersonālās psiholoģijas un psihoterapijas asociācija” (LTPPA).
Pasākumu saraksts aizvien tiek papildināts.
Piedalies, uzzini un iepazīsti!
Gaidīsim Tevi pasākumos un individuālajās konsultācijās! Uz tikšanos!

24. – 26. marts

Transpersonālā pieeja psiho-neiro-imunoloģijai ir pieeja, kurā tiek pētīts emocionālais ķermenis un strādāts ar fizisko traucējumu psiholoģiskajiem avotiem. Psiho-neiro-imunoloģija ir salīdzinoši jauna zinātne, kas pēta psihosomatiskos traucējumus, ko izraisa mūsu emocionālie stāvokļi.
Mēs neapzināti glabājam stresu un raizes savā ķermenī, lai izvairītos no domas, ka tie pastāv, bet to darot, ķermenī tiek bloķētas enerģijas plūsmas, kas rada enerģētiskos blokus un attīsta slimības. Mēs piedzīvosim savu ķermeni emocionālā, fiziskā un garīgā līmenī, izpētīsim tās ķermeņa zonas, kurās glabājam mūsu dziļi iesakņojušās emocijas, un varēsim sazināties ar mūsu fiziskajām subpersonībām un mūsu apzināto ego. Attīstot izpratni par mūsu fizisko problēmu emocionālajām saknēm, mēs caur prātu varam aktivizēt dabiskos dziedināšanas mehānismus.

Vairāk informācija šeit.

DALĪBA: 200 EUR.

ORGANIZATORS:
Transpersonālās Izglītības Institūts 

Semināru vada Jure Yoram Biechonski, profesors, konsultants-psihologs.

 

VIETA:
Satekles 2c, Rīga

PIETEIKŠANĀS:
https://www.transpersonalaizglitiba.lv/pieteiksanas-forma/ vai pa telefonu 29127126.

27. marts

Auglības dieviete Dēmetra draudēja nomērdēt badā cilvēkus, ja pazemes valdnieks Aīds neizlaidīs virszemē viņas meitu Persefoni… Dabas dievietes Artemīdas dusmas bija nāvējošas ikvienam, kurš apdraudēja viņas šķīstību, savukārt Atēna pilnā bruņu ekipējumā piedzima no sava tēva galvas… Afrodīte radās no jūras putām, kuras uzmutuļoja no asiņaini nežēlīgā dēla un tēva slaktiņā nocirstām ģenitālijām…  Hēra iznīcināja ikvienu sievieti, kuru iekāroja viņas vīrs…

Tās nav šaušalīgas pasakas, bet poētiskā valodā ietērpta psiholoģija, kas runā par arhetipiem – kultūras un vēstures veidotiem iekšējiem tēliem, kas iesakņojušies psihē un neapzināti piedalās mūsu emocionālajās reakcijās. Arhetipi var būt gan radoši, gan graujoši. Arī dievietes var celt un gremdēt. Iepazīstot to potenciālu un ievainojumu, no drauda varam tās pārvērst draudzenēs.

Norise:

– izpildi online testu – https://ej.uz/dievietetevī un saņem savu iekšējo dieviešu apli,

– tikšanās laikā iepazīsi sešas vadošās grieķu dievietes, to ietekmi sevī un mūsdienu sievietēs.

DALĪBA: 20 EUR. Tii studentiem un LTPPA biedriem 10 EUR.

ORGANIZATORS:
Ruta Virbule
, Eiropas Transpersonālās Psiholoģijas Asociācijas EUROTA biedre un LTPPA sertificēta transpersonālās psihoterapijas speciāliste.

VIETA:
ZOOM

PIETEIKŠANĀS:

https://ej.uz/Dievietes

27. marts un 3. aprīlis

Garīgais ceļš nav iedomājams bez apzinātībās, jo tieši tā mums atver savas iekšējās pasaules vārtus, atklāj apslēptos resursus un ļauj būt šeit un tagad. Meditācija ir ceļš, kas ved mūs arvien tuvāk sev pašiem, uzlabo fizisko un garīgo veselību, veicina līdzsvaru starp prāttu, ķermeni un dvēseli. Nodarbībās izmantoju dažādu meditāciju veidus un apzinātības tehnikas, izvērtējot grupas aktuālās tā bŗīža vajadzības. Tās var būt pasīvās vai aktīvās meditācijas, vizualizācijas, kustību meditācijas vai nelielas elpošasnas prakses, metaforu asociatīvās kārtis. Nav nepieciešamas priekšzināšanas vai iepriekšēja peiredze un kā savu visām savām jaunpienācējām – meditācija ir vienkāršāk nekā šķeit. Gaidīšu!

DALĪBA: 15 EUR.

ORGANIZATORS:
Ilze Zviedrīte

Meklē arī FB: Ziemeļu vārti

VIETA:
Mārupe, Mežgravu ielā

PIETEIKŠANĀS:

29223319

27. marts

Zīmējuma pamatā ir kontūra, ko  zīmē ar aizvērtām acīm.  Kontūru aizkrāso izvēloties krāsas ar aizvērtām acīm. Prātam tiek piešķirts atslodzes laiks. Ķermenim tiek sniegta iespēja pastāstīt, kā viņš jūtas tandēmā ar savas saimnieces (saimnieka) dvēseli,

Ar šādu zīmēšanas metodes  palīdzību iespējams:

  • atrast atbildes savām reakcijām un  pārdzīvojumiem; ieraudzīt savas stiprās un vājās puses;
  • atzīties sev par savām ilgām un sāpēm; saprast, ko cenšamies neizrādīt citiem;
  • ieraudzīt, kādas krāsas-emociju atspoguļotājas esam sevī sakrājušas;

un daudz citas atklāsmes, ko vēlas pateikt ķermenis. Ir ļoti interesanti ieraudzīt sevi zīmējumā. Nav nepieciešamas jebkādas zīmēšanas iemaņas.  Tu radīsi neatkārtojamu šedevru.

Metodes pamatā ir smalkās motorikas saikne ar neironu savienojumiem. Izveidojušies neironu savienojumi ir viens no pamatiem cilvēka psihofizioloģiskajiem stāvokļiem, uzvedībai un reakcijai ikdienas ritmā.

DALĪBA: Ziedojums 10 EUR.

ORGANIZATORS:
Diana Margene
, Transpersonālās Izglītības Institūta absolvente

VIETA:
Satekles 2c, Rīga

PIETEIKŠANĀS:

Pa telefonu 26530056

29. marts

Iespējas – apzināties un stiprināt savu sievišķo enerģiju pašizziņas procesā.

ORGANIZATORS:
Ilga Kušnere, Transpersonālās izglītības institūta absolvente, personības un profesionālās izaugsmes trenere, pašizziņas metožu autore.

VIETA:

Smiltenes novads, Silva 20/2

PIETEIKŠANĀS:

Tālrunis: 26219607

1. aprīlis

Dziedinoša labirintu prakse pie dabas. Iepazīstināšana ar labirintu kā simbolu, labirinta praksēm. Veidosim saikni ar dabu, sevi, savu ķermeni, lai sajustu savu ceļu.

Vairāk informācija par Bražu labirintu šeit.

DALĪBA: 10 EUR.

ORGANIZATORS:
Ligija Braža – labirintu zinātāja, veidotāja un pavadone, Biedrības “Skalbes” krīžu konsultante. Transpersonālās izglītības institūta absolvente ar EUROTAS sertifikātu transpersonālajā psihoterapijā.

VIETA:

“Bražu labirints” Dūšeļi Zvanītāji Klīves ciems, Mārupes novads LV-2107

PIETEIKŠANĀS:

brazulabirints@gmail.com
Tālrunis: 29266887

3. aprīlis

Kāpēc Tev ir izdevīgi negūt panākumus (#pašsabotāža) un nedarīt lietas viegli un ar prieku (#prokastinācija)? Cik bieži Tu sev kaitē – labi zini, ko un kā vajadzētu darīt, taču nedari to? Centies motivēt sevi, tad lamā sevi, jūties nožēlojami, dusmojies, taču neteic uz priekšu. Pašrocīgi liec šķēršļus ceļā uz saviem mērķiem, veiksmi, veselību, karjeras izaugsmi, ilgtermiņa attiecībām? Apsolies būt uzticīgs, bet nedari to. Nolem veidot/attīstīt savu privātpraksi, bet nekādi nespēj saņemties to sākt. Apņemies notievēt – vairāk kustēties un piebremzēt ar kalorijām bagātu ēdienu, bet atkal sastopi sevi vēlā vakarā ar saldējuma spainīti klēpī? Kāro tikt pie augstākās izglītības dokumenta, bet nespēj sevi piespiest piesēsties rakstīt diplomdarbu?.. Sačakarē siltas attiecības, līdzko tās kļūst nopietnākas un atkal skumsti vientulībā?

Vairāk informācija šeit.

DALĪBA: Dalība 10 EUR. LTTPA biedriem dalība BEZ MAKSAS.

ORGANIZATORS:
Biedrība Latvijas Transpersonālās Psiholoģijas un Psihoterapijas Asociācija

VIETA:
ZOOM

PIETEIKŠANĀS:
https://ej.uz/passabotaza

5. aprīlis

Sistēmiskie sakārtojumi ir viena no Transpersonālās  psihoterapijas metodēm, kura precīzi atspoguļo apzinātās un neapzinātās saites starp cilvēkiem dzimtā, ģimenē, darba vietā, jebkurā sistēmā, kurai mēs piederam, un ļauj atjaunot mīlestības plūsmu starp tām, klientam saudzīgā veidā.

DALĪBA: 10 EUR, individuālais darbs 60 EUR.

ORGANIZATORS:
Daina Pečate
– Transpersonālā institūta apsolvente, transpersonālā konsultante ar EUROTAS setifkātu transpersonālajā psihoterapijā, uzņēmēja, mentore, un Transpersonālais koučs apmācībā.

VIETA:
Satekles 2c, Rīga

PIETEIKŠANĀS:
Whatsapp25464644

6. aprīlis

Pavasarī atdzimst daba, vēderu mēdz kutināt tauriņi, reibina putnu dziesmas un pumpuru sprāgšana – īstais laiks ar mīlestību apkopt savu Labbūtības koku un parūpēties par ticību skaistākai rītdienai un arī – kas darāms tās labā. Ko Tev nozīmē labbūtība un kas ir redzams Tavā vēlamajā nākotnes ainā, kā Tu tur gribi justies?..
Pilnmēness jo īpaši labi kustina mūsu emocijas un enerģijas, tādēļ – dodamies savā rituālā. Aprīļa pilnmēness skaitās Plaukšanas pilnmēness un tajā klātesoša ir dieviete Ostara, no kuras vārda cēlies angliskais Lieldienu nosaukums Easter.
Pievienojies piedzīvojumam, šī ir brīvas pieejas meistarklase! Nav neciešamas īpašas prasmes zīmēšanā vai iepriekšēja pieredze neirografikā.

Vairāk informācija šeit.

DALĪBA: Šī ir brīvas pieejas meistarklase.

ORGANIZATORS:
Rita Zālīte – sertificēta neirografikas speciāliste (2019) un neirografikas instruktore (2020), strukturālo sistēmisko sakārtojumu vadītāja, EUROTAS sertifikāts transpersonālajā psihoterapijā.

VIETA:
ZOOM

PIETEIKŠANĀS:
Zoom saites saņemšanai zrita@inbox.lv

14., 18., 19. aprīlis

14. aprīlī – Madonā, PII “Pasaciņa ”  12:00 – 15:00  ” Mana emocionālā labbūtība “
Iespējas – Apzināties, piedzīvot, rast resursus, kā sevī  un vidē,kurā esmu, veicināt emocionālo labbūtību.
18.04. – Iecavā, klubiņā pie Lilitas, Rīgas ielā 23 ” , 18;00 – 20:00. “Katrā sievietē dieviete”. Iespēja sajust, restartēt savu sievišķo spēku un enerģiju.
19.04. – Ķekavā ,Skolas ielā 2B, Jaunu ideju centrā, 12.00 – 16.00 ” Mani dzīves spēka resursi”.
Iespējas – Praktiskā darbībā piedzīvot un apzināties  savus spēka resursus.  Sadarbībā ar citiem pieredzēt pašizziņas metodi ” Ieraugi! Piedzīvo! Dari!”

DALĪBA: 

ORGANIZATORS:
Ilga Kušnere – Transpersonālās izglītības institūta absolvente, personības un profesionālās izaugsmes trenere, pašizziņas metožu autore.

VIETA:

PIETEIKŠANĀS:
Telefons:  26219607

Transpersonālās psiholoģijas konsultācijas par īpaši izdevīgiem nosacījumiem

Lai pieteiktos konsultācijai, izvēlieties un sazinieties ar konsultantu, lai vienotos par tikšanās vietu un laiku.
* Konsultāciju skaits ierobežots, to nosaka pats konsultants.

ANDRA ŠULCE

EUROTAS sertifikāts transpersonālajā psihoterapijā, transpersonālais konsultants, koučs, klātesošs sarunu biedrs.

Vieta: Rīga
Tālrunis: +371 29 127 126
E-pasts: andralv@gmail.com
Samaksa: Ziedojums.

ANDRIS MUCENIEKS

Transpersonālās izglītības institūta absolvents, konsultants, praktizētājs, meklētājs.
Vieta: Rīga, Ķekava
Tālrunis: +371 29 226 125
E-pasts: mucenieks.a@gmail.com
Samaksa: 15 EUR ziedojums enerģijas apmaiņai.

LIGIJA BRAŽA

Transpersonālās izglītības institūta absolvente, NLP meistare. Dinamiskā meditācija, sevis izzināšana ar transpersonālām un NLP metodēm.
Vieta: Babītes pagasts, Messenger, WatsApp
Tālrunis: +371 29 266 887
E-pasts: ligija.braza@gmail.com
Samaksa: Konsultācijas par ziedojumu 15EUR.

LIGITA AUZERE

Transpersonālās izglītības institūta absolvente, transpersonālais konsultants, koučs.
Vieta: Rīga
Tālrunis: +371 29 356 858
E-pasts: ligita.auzere@gmail.com
Samaksa: 15 EUR ziedojums enerģijas apmaiņai.

RUTA VIRBULE

Transpersonālās izglītības institūta absolvente, EUROTAS sertifikāts
transpersonālajā psihoterapijā.
Konsultēšanā, izmantojot metaforu un simbolisko kāršu asociatīvās interpretācijas, mākslas terapijas elementus un meditatīvās vizualizācijas, sniedzu atbalstu “izdegšanas” krīzēs, stabilizēju emocionāli garīgo labsajūtu, palīdzu pārstrādājot iekšējos un ārējos konfliktus, kā arī veidot veselīgas attiecības ar “iekšējo bērnu” radošā potenciāla atklāšanai.
Vieta:  Pierīga, Babītes novads vai online vidē
Tālrunis+371 29 257 882
E-pastsmaratons42@gmail.com
Samaksa: pirmā konsultācija bez maksas

Facebook
Twitter