Psiho-neiro-imunoloģija.

Psiho-neiro-imunoloģija.

Transpersonāla pieeja psihosomatikai!

Emocionālā ķermeņa izpēte.

Darbs ar fizisku traucējumu psiholoģiskajiem avotiem.

SEMINĀRA NORISES LAIKS

Piektdiena, 24.marts: plkst. 14:00-20:00,

Sestdiena , 25.marts: plkst. 10:00 – 18:00,

Svētdiena, 26.marts: plkst 10:00 – 18:00.

SEMINĀRA NORISES VIETA

Satekles iela 2C, Rīga

Transpersonālā pieeja psiho-neiro-imunoloģijai ir pieeja, kurā tiek pētīts emocionālais ķermenis un strādāts ar fizisko traucējumu psiholoģiskajiem avotiem. Psiho-neiro-imunoloģija ir salīdzinoši jauna zinātne, kas pēta psihosomatiskos traucējumus, ko izraisa mūsu emocionālie stāvokļi.

Mēs neapzināti glabājam stresu un raizes savā ķermenī, lai izvairītos no domas, ka tie pastāv, bet to darot, ķermenī tiek bloķētas enerģijas plūsmas, kas rada enerģētiskos blokus un attīsta slimības. Mēs piedzīvosim savu ķermeni emocionālā, fiziskā un garīgā līmenī, izpētīsim tās ķermeņa zonas, kurās glabājam mūsu dziļi iesakņojušās emocijas, un varēsim sazināties ar mūsu fiziskajām subpersonībām un mūsu apzināto ego. Attīstot izpratni par mūsu fizisko problēmu emocionālajām saknēm, mēs caur prātu varam aktivizēt dabiskos dziedināšanas mehānismus.

“Es uzskatu, ka mēs savā ķermenī radām visu tā saukto “slimību”. Ķermenis, tāpat kā viss pārējais dzīvē, ir spogulis mūsu iekšējām domām un uzskatiem. Ķermenis vienmēr ar mums runā, ja vien atvēlam laiku, lai to uzklausītu. Katra šūna jūsu ķermenī reaģē uz katru jūsu domu un katru vārdu, ko izrunājat.” (Luīze L. Heja 1984)

Šis informatīvais, praktiskais un eksperimentālais kurss Jums iemācīs izmantot prātu, lai labāk pārvaldītu savu ķermeni. Jūs apgūsiet metodes, ar kurām varēsiet labāk palīdzēt sev un citiem palielināt savu fizisko un emocionālo veselību.

Seminārā Jūs iemācīsieties:

  • Izprast simptomu iemeslus zemapziņā;
  • Atpazīt emocionālos blokus organismā;
  • Apzināt, kur ķermenī jūs glabājat dažādas jūtas un emocijas;
  • Lietot prātu, lai palīdzētu ķermenim sevi dziedēt;
  • Integrēt prātu ar ķermeni, lai maksimāli dziedētu psihoemocionālās ciešanas;
  • Saprast , kā slimības process var palīdzēt nonākt līdz izpratnei par mūsu dzīves jēgu un mērķi.

Profesionāļiem tas sniegs papildus rīkus, ar kuriem palīdzēt saviem klientiem sasniegt holistisku integrāciju starp prātu un ķermeni un uzņemties atbildību par savu veselību.

Izmantotās metodes ietver: mākslas terapiju, psihodrāmu, hipnodrāmu, vadāmus attēlus, kustības un mūziku. Iekļautas terapijas seansu demonstrācijas.

Šis seminārs ir piemērots gan profesionāļiem, gan plašākai auditorijai.
Seminārs jau ir noticis 68 pasaules valstīs!

Semināra cena

200 EUR.

Rekvizīti maksājuma pārskaitījumam:

Biedrība „Transpersonālās izglītības institūts”;

Reģ.Nr.40008213880; Konts: LV84HABA0551037967021.

Ja Jums ir nepieciešams rēķins uz konkrētiem rekvizītiem, lūdzu norādiet to pieteikumā.

Pieteikšanās

Līdz 2023. gada 15. martam izmantojot pieteikšanās formu.

Dalība grupā nodrošināta pēc apmaksas saņemšanas.

Jautājumu gadījumā zvaniet:   +371 29 127 126

Semināra vadītājs

JURE YORAM BIECHONSKI

Pedagogs, konsultants-psihologs.

Starptautiskās analītiskās un kognitīvās hipnoterapijas un psihoterapijas skolas SACH International dibinātājs un direktors, TERVIKLIK MINA skola – Transpersonālā psiholoģija un hipnoterapija. THA (Transpersonālā hipnoze) dibinātājs un veidotājs. Transpersonālās hipnoanalīzes radītājs.
Studējis vēsturi, filosofiju, pedagoģiju, franču literatūru un psiholoģiju.

Vada nodarbības Sičuaņas Universitātē Čendu, Ķīnā, kur ieguvis Goda profesora titulu, Tartu Universitātē Igaunijā, Vasco De Qiroga universitātē Morelijā, Meksikā. Vieslektors dažādās medicīnas un biznesa koledžās visā pasaulē. Praktizējošs psihoterapeits (darba pieredze 35 gadi).

Facebook
Twitter