Apzināta seksualitāte un radoša kustība.

Apzināta seksualitāte un radoša kustība

Izpētiet un apskaujiet, dziediniet un izbaudiet!

SEMINĀRA NORISES LAIKS

Semināra datums tiks paziņots vēlāk.

Ja vēlaties atjaunot savas seksualitātes autentiskumu, kā arī pārvarēt to, kas jūs ierobežo, un atklāt pilnu prieka un baudas potenciālu, šī darbnīca piedāvā atbalstošu vidi, lai veiktu šos atklājumus!
Mēs dosimies pārveidojošā ceļojumā, lai ar deju un kustību palīdzību izpētītu mūsu ķermeņa seksuālo radošo enerģiju. Šī pieeja vērsīsies pie jūsu pašreizējās pieredzes no holistiskas perspektīvas, kas ietver un integrē instinktīvo, fizisko, enerģētisko, emocionālo, mentālo un garīgo dimensiju.

To, kā mēs izdzīvojam savu seksualitāti un intīmas attiecības, ietekmē modeļi, kas kopš bērnības ir izveidojušies personīgās pieredzes, ģimenes dinamikas un kultūras tendenču rezultātā. Vai jūs atbalstīja vai noraidīja? Mīlēja vai ļaunprātīgi izmantoja? Vai iemācījāties meklēt baudu vai negaidījāt pārāk daudz? Vai seksualitāte tika izslēgta kā apkaunojoša vai iekļauta jūsu dabiskā cilvēciskā potenciāla ietvaros? Vai jūs zinājāt, ka seksualitāte var būt vārti uz garīgo izaugsmi?
Mēs izpētīsim šos elemenus caur iztēli, verbalizāciju un ķermeniski piedzīvoto. Gūstot un integrējot savas atklāsmes, dabiski rodas apzinātāka seksualitāte. Izbaudiet jaunu līmeņa apzināšanos par savu erotisko radošumu, kad tas izvēršas un uzzied!

Ko Jūs iegūsiet:

  • Dziļāku izpratni par dažādām seksuālajā pieredzē iesaistītajām dimensijām – ķermeni, enerģiju, emocijām, prātu un garu;
  • Skaidrāku redzējumu par savām stiprajām pusēm un personīgajiem ierobežojumiem katrā no šīm dimensijām;
  • Atklāsiet gan sevī, gan ar citiem jaunas attiecību un intimitātes iespējas;
  • Atklāsiet, kā seksualitāte var kļūt par vārtiem uz garīgo pacēlumu.

Rīki:

  • Holistisks fokuss uz seksualitātes fiziskajām, emocionālajām, enerģētiskajām, mentālajām un garīgajām dimensijām.
  • Deja, kustības un radošie procesi.
  • Holistiskas meditācijas.
  • Verbālā integrācija.

Kam domāts šis seminārs?

Šis seminārs ir noderīgs visiem – gan vīriešiem, gan sievietēm jebkurā vecumā, vientuļiem vai pāriem, kuri vēlas iegūt labāku izpratni par to, kā sazināties tuvībā, pārvarēt personiskos ierobežojumus un atklāt jaunas prieka un baudas iespējas.

Paņem līdz:

  • Ērtas drēbes dejai un kustībai.
  • Rakstāmo un piezīmju blociņu.

Seminārs angļu valodā. Tiks nodrošināts tulkojums uz latviešu valodu.

Semināra cena

Agrā putna dalības maksa 100 EUR, apmaksu veicot līdz 1.aprīlim.

Piesakoties vēlāk – pilna dalības maksa 130 EUR.

Tii studentiem – 85 EUR.

Pieteikšanās

Līdz 2020. gada 15.aprīlim pa e-pastu:   tii@transpersonalaizglitiba.lv vai izmantojot pieteikšanās formu.

Jautājumu gadījumā zvaniet:   +371 29 127 126

Semināra vadītājs

MARIA R. SIDERI

Marijai R. Sideri ir zinātniskais grāds psiholoģijā, iegūts Panteion universitātē Atēnās (Grieķija). Viņa ir sertificēta transpersonālā psihoterapeite un deju kustību terapeite, kas specializējas somatikā. Viņa ir profesionāla Eiropas Transpersonu asociācijas EUROTAS locekle, Spānijas deju kustību terapijas asociācijas ADMT locekle, Spānijas Psihosomatiskās un enerģētiskās terapijas asociācijas “PsiqueSoma” līdzdibinātāja un prezidente. Marijai ir maģistra grāds kultūrā un garīgajā veselībā, kas iegūts Londonas Universitātes koledžā (UCL) un maģistra grāds deju kustību terapijā, kas iegūts Barselonas Universitātē (UB). Viņa ir izstrādājusi un vada četru gadu apmācības kursu “Transpersonālā psihoterapija caur deju, kustību un radošumu”, ko piedāvā “PsiqueSoma”. Viņa dzīvo Barselonā (Spānijā), kur strādā par psihoterapeitu privātpraksē un vada holistiskas labsajūtas seminārus un retrītus, kuru pamatā ir ķermeņa, prāta un gara integrācija un radošums.
www.danzaterapia.org

Facebook
Twitter