Jure Bičonskis

Jure Bičonskis

Tii vieslektors no ārzemēm

Psihologs – konsultants, Igaunijas Transpersonālās Asociācijas prezidents, SACH (School of Analytical and Cognitive Hypnotherapy and Psychotherapy International) dibinātājs un direktors. Transakcionālās Hipno- analīzes (THA) dibinātājs un veidotājs;. Akadēmiskie grādi: psiholoģijā, filozofijā, izglītībā, vēsturē un franču literatūrā. Goda profesors Sichuan universitātē Čhengdu, Ķīnā.

Vadījis regulārus kursus 6 dažādās valstīs un lasījis lekcijas vairāk kā 30 valstīs visā pasaulē. Pedagoģiskajā darbībā Jure integrē savu 28 gadu pieredzi kā psihoterapeits un 9 gadu studijas/pētījumus augstā līmenī hipnoterapijā un NLP. Psihoterapijā Jure izmanto hipnoterapiju kā instrumentu ārstniecības procesu paātrināšanai.

Izcils pedagogs ar aktiera dotībām, ieguvis astoņu gadu akadēmisko izglītību, kā arī trīs gadus studējis konsultēšanu (humānistiskajā psiholoģijā) un divus gadus – ģimeņu konsultēšanu. Apguvis arī psihodrāmu Berlīnē, mākslas un deju terapiju Itālijā. Pēc starptautiskās pieredzes darbā ar privātpersonām un uzņēmumiem trīs gadus studējis hipnoterapiju un konsultēšanu Apvienotās karalistes Atkinsona Balla Hipnoterapijas koledžā un tur ieguvis zinātnisko grādu. Viņa kvalifikācija un apjomīgās studijas ļauj darboties ar plaša spektra konsultatīvajām un hipnozes tehnikām, kuras nodrošina augstu panākumu līmeni viņa klientiem.

Facebook
Twitter