Apsveicam mūsu absolventus!

2020. gada 13. decembrī mūsu izglītības iestādē noslēguma pārbaudījumu kārtoja piecas studentes – Ilona Šulte, Iveta Letapure, Inga Krastiņa, Ligija Braža un Daina Pečate. Visas pierādīja, ka četru gadu laikā ir piedzīvojušas gan spēcīgu personīgo transformāciju, gan apguvušas nopietnas profesionālās zināšanas un prasmes transpersonālajā psiholoģijā un psihoterapijā, gan arī guvušas jaunas atklāsmes un radošu pieeju turpmākajam darbam.

Noslēguma pārbaudījums šogad tika kārtots atbilstoši Latvijas likumdošanai COVID-19 krīzes laikā – prezentācijas tika apspriestas attālināti un arī praktiskās iemaņas komisija vērtēja ar Zoom starpniecību. Apliecību par profesionālo pilnveidi saņēma arī Jolanta Jaunzeme, kas noslēguma pārbaudījumu bija veiksmīgi nokārtojusi jau 2020. gada jūnijā.

Visas sešas absolventes ir daudzsološas speciālistes un mēs ceram, ka viņas drīz pievienosies EUROTAS Profesionālo biedru pulkam, kā arī palīdzēs daudziem cilvēkiem, kas saskārušies ar psiholoģiskajām problēmām un krīzi savā dzīvē.
Mēs patiesi lepojamies ar savām absolventēm!

Facebook
Twitter