Dabiskās balss atbrīvošana

Dabiskās balss atbrīvošana

Atvērtās nodarbības

NODARBĪBU NORISES LAIKI

13.decembrī nodarbība ATCELTA

NODARBĪBU NORISES VIETA

Satekles iela 2C
(iepriekš Dzirnavu 135)

Pie durvīm spiest 13+atslēdziņa.

Šajā rudens-ziemas sezonā visiem balss prakšu interesentiem būs iespēja ienirt brīvas balss izpētes laukā četrās praktiskās nodarbībās kopā ar Danu Indāni-Surkieni Rīgā Transpersonālās izglītības institūtā. Dabiskās balss atbrīvošanas kursu absolventiem tā būs iespēja nostiprināt gūtās prasmes, savukārt, jauniem interesentiem – iespēja daudzpusīgi piedzīvot savas balss plašo potenciālu. Nodarbības ir piemērtotas gan pieredzējušiem balss praktiķiem, gan iesācējiem.

Nodarbību saturs:

ķermeņa un balss iesildīšana, balss improvizācija, balss meditācijas, pasaules tautu dziesmas.

Dabiskās balss atbrīvošana ir holistiska pieeja darbā ar balsi, izmantojot katra grupas dalībnieka iekšējos radošos, intuitīvos, apzinātos un vēl neapzinātos resursus savas balss izpētei, iepazīšanai un attīstīšanai.

Dalības maksa: 15 EUR par nodarbību.

Lūgums obligāti iepriekš apstiprināt savu dalību, līdz tekošās nedēļas ceturtdienai rakstot uz e-pastu: freevoiceart@gmail.com vai īsziņā +371 29765381. Līdzi ņemiet dzeramo ūdeni, ērtas drēbes un pārvelkamus apavus, kuros viegli kustēties.

Kontaktinformācija: Dana Indāne-Surkienė freevoiceart@gmail.com, +371 29765381.

Vairāk informācijas: www.freevoiceart.com

Nodarbību vadītāja

DANA INDĀNE- SURKIENE

Dana Indāne – Surkienė ir profesionāla balss treniņu un meistarklašu vadītāja, balss improvizācijas māksliniece un dziedātāja, kas jau vairākus gadus darbojas gan akadēmiskajā, gan interešu izglītības vidē, regulāri piedalās starptautiskos izglītības un mākslas projektos, aktīvi piedalās un veido dažāda žanra muzikālus projektus. Ieguvusi maģistra grādu Teātra mākslā (Latvijas Kultūras akadēmija), laikmetīgajā balss improvizācijā (Igaunijas Mūzikas un Teātra akadēmija), studējusi Performances dizainu Roskildes universitātē Dānijā, kā arī transpersonālo psiholoģiju Transpersonālā izglītības institūtā.

Facebook
Twitter