Balss – ceļvedis iekšup

Balss - ceļvedis iekšup

NODARBĪBU NORISES LAIKS

26.okt., 2.nov., 9.nov., 16.nov., 23.nov. un 30.nov.

Plkst. 18:30 – 19:45

NODARBĪBU NORISES VIETA

TIEKAMIES ZOOM platformā.

Mums visiem ir nepieciešams laiks vienatnē ar sevi. Brīdis, kad varam ieskatīties savā iekšējā pasaulē, nokļūt saiknē ar dziļāku “es” izjūtu un no jauna apjaust dzīves caurstrāvojošo apzinātības spēku. Balss ir instruments, ar kura palīdzību varam uzskaņot sevi dvēseles vibrācijā, izjust un piedzīvot patreizējo brīdi daudz autentiskāk un dzīvāk. Balss skaņa cilvēku vienlaicīgi ved ceļojumā iekšup, kā arī piesaka mūsu klātesamību pasaulei.
6 balss nodarbību cikls tiešsaistes formātā veidots ar mērķi piedāvāt praktiskus rīkus, lai ikviens ar balss palīdzību pats varētu nonākt saiknē ar sevi. Dalībnieki caur balsi mācīsies atslābināties, līdzsvarot un sajust sevi, ieiet kontaktā ar aktīvajām neapzinātajām domām un emocijām, izpaust apslāpētās emocijas, kā arī iedzīvināt savu ķermeni ar uzlādējošu un piepildošu balss spēku. Iztēlojoties KOKU kā vesela cilvēka simbolu, sešās nodarbībās ar balss palīdzību sajutīsim dvēseles saknes, stumbru, zarus, lapas, ziedus, augļus un galotni.

NODARBĪBU TĒMAS:

  • ĶERMEŅA UN ELPAS APZINĀTĪBA;
  • BALSS IESILDĪŠANA KĀ SAIKNES VEIDOŠANA AR SEVI;
  • BALSS MEDITĀCIJAS;
  • JAUTĀJUMU UN ATBILŽU SESIJA.

Dalības maksa:

Maksājot par visu ciklu kopā – 80 EUR, par katru nodarbību atsevišķi – 15 EUR.

Pieteikšanās

Pieteikšanās un samaksa līdz 25.oktobrim izmantojot pieteikšanās formu.

Rekvizīti pārskaitījumam:
Biedrība „Transpersonālās izglītības institūts”
Reģ.Nr.40008213880
Konts: LV84HABA0551037967021.

Ja Jums ir nepieciešams rēķins ar konkrētiem rekvizītiem, lūdzu norādiet to pieteikumā.

Jautājumu gadījumā zvaniet:   +371 29 127 126

Nodarbību vadītāja

DANA INDĀNE- SURKIENE

Dana Indāne-Surkiene ir improvizācijas māksliniece, dziedātāja un lektore ar vairāk nekā 10 gadu pieredzi balss attīstīšanas kursu vadīšanā privātajā, biznesa un akadēmiskajā vidē Latvijā un ārvalstīs. Dana ieguvusi maģistra grādu teātra mākslā (Latvijas Kultūras akadēmija) un laikmetīgajā balss improvizācijā (Tallinas Mūzikas un teātra akadēmija), apguvusi transpersonālo psiholoģiju un performances mākslu, ilgstoši pasniegusi un piedalījusies daudzveidīgos balss attīstīšanas apmācības kursos, ir daudzu starpdisciplināru mūzikas un skatuves mākslas projektu dalībniece un organizatore.
Kopš 2015. gada lektore Transpersonālās izglītības institūtā vairākas sezonas vadījusi Dabiskās balss atbrīvošanas 10 nedēļu kursu, kā arī padziļinātu balss un ķermeņa izpētes laboratoriju. Kopš 2018. gada Dana ar ģimeni dzīvo Lietuvā, un 2021. gada vasarā ir izdevusi balss improvizācijas un vides skaņu mūzikas albumu “Gaidību dziesmas”, kas veltīts gaidāmajam bērnam un dvēselei.
Vairāk: www.freevoiceart.com, www.nabamusic.bandcamp.com (Songs of Mother and Field)

Atsauksmes no semināra dalībniekiem

“Uz Danas vadītajām nodarbībām, ja vien ir iespēja, piesakos nedomājot. Balss- tas tiešām ir mūsu katra unikālais un tik daudz ko par pašiem paudošais (ja vien gribam ieklausīties) instruments. Apzināties tā spēku, potenciālu un daudzdimensialitāti ir patiesi pārsteidzoši un vērtīgi. Nodarbībās nesteidzīgi un pārdomāti soli pa solim tiek atklātas dažādas ar balsi saistītas nianses. Tiek ne tikai veikti praktiskie vingrinājumi, bet sniegts arī teorētiski zinātniskai pamatojums visam, kas tiek darīts.” Lelde

“Kā meistarīga un pieredzējusi vadītāja, šajā seminārā Dana ieveda mūs sevis piedzīvošanas ceļojumā. Personīgi es atklāju iepriekš nezināmas savas balss dimensijas, kas palīdz paplašināt visu manas balss krāsu spektru. Atklājot savu neizmantoto emocionālās izteiksmes potenciālu, jutos bagātināts un atbrīvots. Seminārs šķita kā īsts piedzīvojums gan man, gan citiem dalībniekiem, taču varēja skaidri just, ka tas balstās pamatīgā, sistemātiskā darbā. Mēs guvām gan pamata teorētiskās zināšanas, gan praktisku pieredzi balss treniņa uzdevumos un praksēs.” Gints

Facebook
Twitter