Valdis Svirskis

Valdis Svirskis

Tii pedagogs

Filosofijas zinātņu maģistrs (LU,1998), filosofijas un reliģisko ideju vēstures pasniedzējs. Kopš 1999.gada strādā augstākās, vidējās un interešu izglītības jomā. No 1999.gada līdz 2014.gadam Baltijas starptautiskās akadēmijas, Puškina liceja un no 2000. līdz 2009.gadam Policijas akadēmijas lektors. Kopš 2004.gada Starptautiskās profesionālās dziedniecības akadēmijas un Humanitārās privātģimnāzijas pasniedzējs. Kopš 2010.gada Sokrāta tautskolas lektors un kopš 2011.gada pasniedzējs centrā Miervidi.

No 1994.gada sistemātiski apgūst Šri Činmoja meditācijas jogu, bet no 1999.gada sabiedriskā kārtā vada meditācijas seminārnodarbības un lasa lekcijas filosofijas, reliģiju vēstures un garīgās prakses jautājumos Latvijā un ārpus tās robežām. Sadarbojas ar žurnālu „Patiesā dzīve”, intervijas ar viņu ir publicētas arī žurnālos „Annas psiholoģija”, „Taka”, „”Mistērija”, “Citāda pasaule”, “Ievas stāsti”; daudzkārtējs viesis – eksperts Latvijas radio raidījumā „Kā labāk dzīvot?” un LTV raidījumā „Šeit un tagad” u.c.;

Vairākkārt sniedzis konsultatīvu atbalstu dažādu tematiku izdevumu tapšanā apgādos Zvaigzne ABC, Jumava, Raka un Latvijas avīze. Sadarbojas ar Introvertās mākslas festivālu Ad lucec un ir tā pastāvīgs dalībnieks.

Facebook
Twitter