Menu Toggler

Darbs ar „Iekšējo bērnu” un somatisko traucējumu psiholoģiskajiem cēloņiem
2018. gada 10. jūnijā 10.00-18.00

10. jūnijs – 10. jūnijs, 2018, Rīga
Jure Bičonskis

Jure Bičonskis

Psihologs – konsultants, Igaunijas Transpersonālās Asociācijas prezidents, SACH (School of Analytical and Cognitive Hypnotherapy and Psychotherapy International) dibinātājs un direktors. Transakcionālās Hipno- analīzes (THA) dibinātājs un veidotājs;. Akadēmiskie grādi: psiholoģijā, filozofijā, izglītībā, vēsturē un franču literatūrā. Goda profesors Sichuan universitātē Čhengdu, Ķīnā.

Vadījis regulārus kursus 6 dažādās valstīs un lasījis lekcijas vairāk kā 30 valstīs visā pasaulē. Pedagoģiskajā darbībā Jure integrē savu 28 gadu pieredzi kā psihoterapeits un 9 gadu studijas/pētījumus augstā līmenī hipnoterapijā un NLP. Psihoterapijā Jure izmanto hipnoterapiju kā instrumentu ārstniecības procesu paātrināšanai.

Izcils pedagogs ar aktiera dotībām, ieguvis astoņu gadu akadēmisko izglītību, kā arī trīs gadus studējis konsultēšanu (humānistiskajā psiholoģijā) un divus gadus - ģimeņu konsultēšanu. Apguvis arī psihodrāmu Berlīnē, mākslas un deju terapiju Itālijā. Pēc starptautiskās pieredzes darbā ar privātpersonām un uzņēmumiem trīs gadus studējis hipnoterapiju un konsultēšanu Apvienotās karalistes Atkinsona Balla Hipnoterapijas koledžā un tur ieguvis zinātnisko grādu. Viņa kvalifikācija un apjomīgās studijas ļauj darboties ar plaša spektra konsultatīvajām un hipnozes tehnikām, kuras nodrošina augstu panākumu līmeni viņa klientiem.


Šis informatīvais, praktiskais, eksperimentālais un aizraujošais seminārs parādīs, kā efektīgi izmantot savu prātu, lai paātrinātu  ķermeņa  dziedināšanas spējas. Apgūsiet   paņēmienus, kā sadzirdēt savu „iekšējo bērnu“ un  palīdzēt vairot fizisko un emocionālo veselību.

Mācīsimies:

Ø izprast simptomu cēloņus;

Ø identificēt emocionālos blokus ķermenī;

Ø apzināt, kur ķermenī tiek uzkrātas dažādas jūtas un emocijas;

Ø izmantot prātu, lai palīdzētu ķermenim pašam sevi dziedināt;

Ø integrēt prātu un ķermeni, lai stiprinātu spējas atgūt veselību;

Ø saskatīt, kā slimības procesi var novest mūs pie izpratnes īstenot mūsu jēgu un mērķi dzīvē.

Izmantotā autortehnika sastāv no psihodrāmas, hipnozes, vizualizācijas un kustību terapijas elementiem. Seminārā iekļautas terapeitisko sesiju demonstrācijas.


Darba valoda: angļu, ar tulkojumu latviešu valodā.
Nodarbību norises vieta: Satekles iela 2c, Rīgā (iepriekš – Dzirnavu iela 135)
Pieteikšanās kursam līdz: . gada . Lūdzam rakstiet uz artterapija@gmail.com (mob. 29528591)
Maksa par nodarbību ciklu: 60,- eiro (Tii studentiem – 40,- eiro).
Rekvizīti maksājuma pārskaitījumam:

Biedrība „Transpersonālās izglītības institūts”; Reģ. nr. 40008213880

Adrese: Maskavas iela 222c-1B, Rīga, LV 1019; Latvija

Banka: Swedbanka ; Konts/IBAN: LV84HABA0551037967021